Světová premiéra hry Pod jednou střechou

A je to tady. V sobotu 15.4.2023 v 15 hodin proběhne světová premiéra nejnovější hry Martina Sládka Pod jednou střechou. Následně odehrajeme tři reprízy – v sobotu 15.4.2023 v 18 hodin a v neděli 16.4.2023 v 15 a v 18 hodin. 4 představení během víkendu hrajeme z důvodu omezené kapacity originálního společenského prostoru, který byl vybudován na půdě nového obecního úřadu v Bukovanech. Abychom měli jistotu, že se při představení pohodlně usadíte, připravili jsme pro vás rezervační systém, ve kterém si můžete svá místa zarezervovat. Je to jednoduché – klikněte na odkaz níže a postupujte dle pokynů. Vyplňte prosím své jméno, příjmení a e-mailovou adresu, abychom vás mohli informovat o případných změnách.

Vstupenky rezervujte ZDE: https://divadelni-spolek-bukovany.reenio.cz/cs/#/terms

Máme před sebou ještě něco málo přes měsíc, abychom naše snažení, které započalo před více než třemi lety, dotáhli do zdárného konce. Už nám zbývá pouze dokončit kulisy, poshánět rekvizity, doladit kostýmy, zajistit zastínění prosluněné půdy, vymyslet osvětlení pódia a možná už je i čas naučit se texty…

Doufám, že nám tentokrát vše klapne a v dubnu se uvidíme v našich krásných podkrovních prostorách v plné parádě. Těšíme se na vás!